Podziel się opinią o nas

Jeżeli chcą Państwo przekazać nam informację lub ocenić naszą pizzę oraz usługę prosimy wysłać nam wiadomosć.

Pola oznaczone * są wymagane.

       W NASZEJ PIZZERII OTRZYMAJĄ PAŃSTWO        NAJSMACZNIEJSZĄ PIZZĘ W MIEŚCIE I DO KAŻDEJ PIZZY     DOŁĄCZYMY DWA PYSZNE SOSY GRATIS. A TO WSZYSTKO         ZA NAJNIŻSZĄ W CAŁEJ OKOLICY CENĘ.            DOSTAWA DO DOMU JEST BŁYSKAWICZNA I OCZYWIŚCIE NA TERENIE MIASTA BEZPŁATNA

Delikatne, doskonałe ciasto, świeże dodatki oraz pasja naszych pracowników to składniki, które są potrzebne do stworzenia najlepszej pizzy, którą mogą Państwo skosztować tylko w Tarnobrzegu. 
Długa kulinarna tradycja oraz doświadczenie w łączeniu smaków sprawiły, że obecnie w naszym menu znajduje się ponad 60 rodzajów pizzy, która jest przygotowywana w Państwa obecności. Ale to nie wszystko! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, na specjalne zamówienie, wykonujemy pizze w różnych kształtach. Czy można bardziej zaskoczyć ukochaną osobę jeśli na uroczystą walentynkową lub rocznicową kolację zamówimy pizzę… w kształcie serca? Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje odnośnie łączenia smaków i formowania kształtów, bo nasza praca jest naszą największą pasją, w którą wkładamy mnóstwo energii i serca. 
Dla naszych najmłodszych w ofercie znajduje się coś specjalnego… pizza o średnicy 22 cm, oraz smaczny napój.
U nas spędzą Państwo miłe rodzinne popołudnie przy pizzy, której smak pozostanie z Państwem na długo. Można się o tym przekonać, odwiedzając naszą Pizzerię Harendę w Tarnobrzegu przy Placu Bartosza Głowackiego. Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego!

Galeria mediów